Skład zespołu

Wiesław Kryszewski- gitara


 wieslaw kryszewski

Wiesław Kryszewski, znakomity gitarzysta, wykładowca gitary w prywatnej szkole muzycznej. Muzyk sesyjny, który wiekokrotnie występował i nagrywał z Nocną Zmianą Bluesa, Banaszak & the Best, Side Efekt, Blues Power.

Przemek Łosoś- harminijka, śpiew

przemek losos

 

Przemek Łosoś, do niedawna wokalista i harmonijkarz zespołu Tortilla, z którą zjeździł całą polskę i zaśpiewał setki koncertów. Nuczyciel muzyki.

Igor Nowicki- insr. klawiszowe

igor nowicki

 

Igor Nowicki - pianista, aranżer, nauczyciel, absolwent Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. Porusza się w wielu nurtach szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.
Ma na koncie udział w szeregu festiwali krajowych i zagranicznych.
Podejmował współpracę z takimi artystami jak: Irena Jarocka, Sławek Uniatowski, Sławek Wierzcholski.
Obecnie współpracuje m.in. z formacją R. R. Swing Orchestra, toruńskim zespołem "Strusie4" oraz Teatrem im. Wilama Horzycy.

Tomek Imienowski- bas

tomasz imienowski

 

Tomek Imienowski, charyzmatyczny basista. Ma świetny drive i doskonale sprawdza się w sekcji drums'n'bass. Muzyk z zespołu Tortilla, Side Efek, Janusz Niekrasz Band.

Grzegorz Minicz- perkusja

mina m1

 

Grzegorz Minicz, perkusista Nocnej Zmiany Bluesa. W roku 2005 został uznany przez czytelników kwartalnika "Twój Blues" za najlepszego  perkusistę bluesowego w Polsce. Nagrodzony również w 2007 roku przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kazimierza Michała Ujazdowskiego, za Szczególne Zasługi w Upowszechnianiu Kultury.

Copyright © 2008 - 2012 WebAsystent
All rights reserved